sallex

Nátery

7 dôvodov prečo si zvoliť špeciálne náterové hmoty Thermowell

  1. Záruka kvality – pre výrobu našich špeciálnych náterových hmôt sa používajú len kvalitné suroviny, šetrné k ľudskému zdraviu a prírode. Všetky výrobky majú patričné atesty a certifikáty.
  2. Skvelá cena – naše výrobky sú cenovo dostupné pre 90 % slovenských zákazníkov.
  3. Ekológia– všetky naše výrobky sú riediteľné vodou, neobsahujú žiadne škodlivé, alebo inak chemicky závadné prvky. Sú priateľské k ľudkému organizmu a k životnému prostrediu.
  4. Vývoj a inovácie– výrobca a priamy dodávateľ náterov pracuje na vývoji nových materiálov a technológií. Výrobky neustále inovuje nielen na základe vlastného vývoja, ale i na základe nových poznatkov z odboru vedy a techniky.
  5. Dostupnosť – naše náterové hmoty si môžete objednať u nás priamo v E-SHOPE SALLEX Europe group s.r.o. Môžete si objednať a zakúpiť nielen tieto nátery, ale aj samotnú realizáciu.
  6. Poradenstvo a servis – prostrednictvom našich obchodných zastúpení vo Vašom regióne Vám ponúkame odborné poradenstvo a servis pri výbere vhodných typov náterov a ich aplikácie.
  7. Serióznosť a slušnost – naším hlavným cieľom je spokojný zákazník. Na všetkých našich predajných miestach dostanete naše výrobky za garantované rovnaké celoštátne ceny.

Produkty